GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 3146416

nr 314 6416

Tallrikar

7st, kina, 1700/1800-tal, (skador)

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 17 maj 2004

15/5 21:05:30 1      300 kr
17/5 12:36:54 2      Vinnande bud